Jautājumi un atbildes

Ja neatrodi šeit atbildi uz sev interesējošo jautājumu - droši sazinies ar mums.

Vai jūsu cenas ir fiksētas vai balstītas uz laiku un materiāliem?

Mēs piedāvājam abas iespējas. Ja Jūs ievērosiet termiņus un apmērus, kas tika noteikti fiksētās likmes piedāvājumā, mēs garantējam, ka Jums būs jāmaksā summa, kādu mēs noteicām tāmē. Taču, ja Jūs vēlaties lielāku elastību attiecībā uz materiālu vākšanu, dizaina izmaiņu veikšanu vai pat funkcionalitātes izmaiņu veikšanu, mēs strādājam arī uz laika un materiālu bāzes.

Kā notiek izstrādes process?

Mūsu izstrādes procesā ir deviņi soļi

1. Izpētīšana – Ja projekts paredz pārveidošanu, mēs aplūkojam Jūsu pašreizējo saturu un iesākām turpmākas rekomendācijas uzlabojumiem. Ja tas ir jauns produkts, mēs procesu sākam, apspriežot tematiku un funkcionalitāti, ko Jūs vēlaties savam produktam, un izstrādājam Jums uzmetumu.
2. Saturs – Jūs apkopojiet visu  saturu, tostarp visu tekstu un attēlus.
3. Sākotnējais dizains – Mēs izstrādājam galvenās lapas konceptu, tostarp krāsas, fontus, attēlu stilu un izkārtojumu.
4. Organizēšana – Kad mēs esam saņēmuši visi saturu galīgajā versijā, mēs to izvērtējam, lai noteiktu labāko informācijas organizēšanas veidu. Produkta struktūra ir balstīta uz šo organizatorisko shēmu un tā jums jāapstiprina.
5. Dizaina izvērtēšana – Pēc sākotnējā dizaina izvērtēšanas jums ir iespēja pieprasīt izmaiņas.
6. Realizēšana – Pēc jūsu apstiprinājuma dizainam mēs turpinām ar realizēšanu. Šajā posmā apstiprinātais dizains kļūst par realitāti un mēs pievienojam konkrētajam produktam nepieciešamās funkcijas.
7. Lapas saturs – Kad mums būs viss produktā iekļaujamais saturs un apstiprināts dizains, mēs ievadīsim visus datus.
8. Testēšana – Mēs veicam pēdējo testēšanu, lai pārliecinātos par funkcionalitāti. Arī Jums šajā posmā ir iespēja testēt produktu.
9. Palaišana – Pēc Jūsu galīgā apstiprinājuma saņemšanas, mēs palaižam produktu. Ar šo projekts noslēdzas.

Kādi ir maksāšanas nosacījumi?

Parasti mēs pieprasām veikt priekšapmaksu, kas veido 50% no visas summas. 25% pasūtītājs samaksā pēc dizaina apstiprinājuma, bet pēdējos 25% pēc produkta palaišanas.

Ja klientam neapmierina mūsu piedāvātie dizaina risinājumi, kā rezultātā nav iespējams vienoties par tālāku sadarbību – iemaksātie 50% tiek atgriezti klientam pilnā apmērā.

Vai BRB E Technologies nodrošina autortiesību pakalpojumus?

Jā!

Vai BRB E Technologies piedāvā tīmekļa izvietošanas pakalpojumus?

Nepiedāvājam. Vairums mājaslapu izstrādes uzņēmumu, kas piedāvā tīmekļa izvietošanas pakalpojumus, patiesībā veic šī pakalpojuma tālākpārdošanu. Viņi nevar un neuzņemas atbildību par mājaslapas dīkstāvi vai pārtraukumiem. Vairumā gadījumi viņi veic tālākpārdošanu par augstāku cenu, nekā to darītu īstais pārdevējs. Mēs nepārtraukti izmēģinām jaunus pakalpojumus, pārbaudām to uzticamību un klientu apkalpošanu, un mēs esam priecīgi piedāvāt mūsu rekomendācijas uzņēmumiem, kurus izmantot un no kuriem izvairīties.

Vai jūsu mājaslapas ir ērti izmantojamas arī mobilajās ierīcēs?

Jā. Katra mājaslapa, ko mēs esam radījuši ir ērti izmantojama mobilajās ierīcēs. Metode, kuru mēs izmantojam, lai to sasniegtu, tiek dēvēta par atsaucīgu dizainu, kas nodrošina, ka mājaslapa spēs atbilstoši darboties dažādos ekrānu izmēros, sākot ar viedtelefoniem un planšetdatoriem un beidzot ar maziem līdz lieliem datoru ekrāniem.

Vai man būs iespējams veikt izmaiņas pēc mājaslapas pabeigšanas?

Jā. Mēs izmantojam WordPress un šī jaudīgā satura pārvaldības sistēma ļauj ikvienam ar labām datora prasmēm veikt izmaiņas savā mājaslapā. Mēs arī vienmēr esam pieejami, lai veiktu izmaiņas Jūsu vietā, ja Jums nav laika, vai Jums nepieciešamas sarežģītākas izmaiņas.

Kāpēc mums būtu jāsadarbojas ar BRB E Technologies?

Katram mūsu speciālistam ir bijusi stabila un veiksmīga karjera datoru programmēšanas, grafiskā dizaina un marketinga jomās. Mēs uzskatām, ka mūsu spēcīgais produktu portfelis ir mūsu reputācija, kvalitatīva darba paveikšanu laikā un noteiktajā budžetā. Katram projektam pieejam individuāli. Katru starpposmu apspriežam ar klientu, veicam labojumus, ja nepieciešams.

Cik ilgs laiks nepieciešams mājaslapas izveidei?

Kad mums būs viss nepieciešamais saturs (teksts un attēli), mums būs nepieciešamas 3-6 nedēļas, lai izstrādātu un izveidotu parastu, neliela apjoma mājaslapu ar 8-10 lapām. Jebkura mājaslapas projekta laikietilpīgākais posms ir satura apkopošana un rakstīšana.

Cik izmaksā jūsu mājaslapas?

Mūsu cenas ir atkarīgas no vairākiem faktoriem. Lai sniegtu labāku aprēķinu izmaksām tam, kas Jums nepieciešams, zvaniet mums. Mēs uzdosim dažus jautājumus par Jūsu projektu, kādas funkcijas un interaktivitāte Jums nepieciešama, kas pārvaldīs satura izveidi, vai Jūs vēlētos veikt tirdzniecību internetā. Pēc šīm nelielām pārrunām mēs spēsim Jums sniegt aptuvenu cenu. Ja Jūs joprojām būsiet ieinteresēts, mēs priecāsimies izteikt Jums daudzpusīgāku piedāvājumu, kurā tiks aptverti projekta apmēri, realizācijas process un izmaksas.

Ko saka mūsu klienti