Galamērķa lapas dizains

Katrai mērķlapai ir nepieciešams spēcīgs un skaidrs aicinājums uz rīcību. Ja Jūs saviem apmeklētājiem nepasakāt, ko darīt, viņi to nedarīs.

Piesakies bezmaksas konsultācijai

Lūdzu aizpildiet zemāk redzamo formu. Drīzumā ar Jums sazināsies kāds no mūsu speciālistiem, lai apspriestu Jums interesējošos jautājumus

Kāpēc Jūsu nākamās mājaslapas izstrādei izvēlēties mūs?

Digitālajā marketingā mērķlapa, kas pazīstama arī kā „galvenā piezemēšanās lapa”, ir tā lapa, kas parādās meklētājprogrammas optimizētajos rezultātos vai kā tiešsaistes reklāma. Mērķlapa ir atšķirīga lapa Jūsu interneta vietnē, kas paredzēta vadības ģenerēšanai ar reklāmas kampaņu palīdzību. Ir divu veidu mērķlapas – klikšķināmās un galvenās piezemēšanās lapas. Mērķlapas pielietojums ir atkarīgs no biznesa vajadzībām, kas ietver reģistrēšanos tīmekļa semināriem, pakalpojumu konsultācijām, atlaidēm, kuponiem, reģistrācijai konkursiem, kontaktu sarakstu paplašināšanai, bezmaksas izmēģinājumu produktiem, e-pastu marketingam un tirdzniecības vadības ģenerēšanai.

Brīžos, kad lietotāji tiek novirzīti uz Jūsu mērķlapu pēc uzklikšķināšanas uz reklāmas saites, viņiem jābūt tik apburtiem, ka viņi nespēs pamest šo lapu pirms reaģēšanas uz rīcības aicinājumiem. Mērķlapas izstrādes pamati ir līdzīgi parastai mājaslapai, ar vienu atšķirību. Mērķlapas nolūks un mērķis ir likt apmeklētājiem veikt rīcību un izpildīt viņiem uzticēto uzdevumu, kas var būt anketas aizpildīšana, uzklikšķināšana uz taustiņu, piezvanīt Jums vai lejupielādē e-grāmatas.

Mēs izstrādāsim mērķlapu, kas piesaistīts apmeklētājus no pirmā acu skatiena. Mēs uzņēmumā BRB E Technologies koncentrējamies uz labas pieredzes nodrošināšanu lietotājiem ar satriecošiem mērķlapu dizaina konceptiem. Mēs par pieņemamu cenu radām vizuāli pievilcīgas un interaktīvas mērķlapas, kuras ir ērtas un viegli pārlūkojamas. Lai gūtu panākumus tiešsaistes biznesā, uzlabojiet sava uzņēmuma tēlu ar BRB E Technologies radītu, Jūsu vajadzībām pielāgotas mērķlapas dizainu, sociālo mediju lapu dizainu un baneru dizainu. BRB E Technologies izstrādāts mērķlapas dizains nav tikai satriecošs. Tas palīdz radīt lielisku reakciju no apmeklētājiem, klikšķu un jaunu klientu piesaistes veidā.

Mūsu mērķlapas izstrādes pakalpojumi

Katrai mērķlapai ir nepieciešams spēcīgs un skaidrs aicinājums uz rīcību.

 • Tehniskās īstenojamības pārbaudes

 • Pieredzējuši un radoši mājaslapu izstrādātāji

 • Koncentrēšanās uz gala lietotājiem

 • 100% droši un konfidenciāli

 • Platformai specifisks dizains

 • Atjautīgi un elastīgi iesaistes modeļi

 • Darbam optimāli risinājumi

 • Nepārtraukts atbalsts un pirmšķirīga komunikācija

Statistikas dati par to, kāpēc jums vajadzētu investēt labā mājaslapas izstrādē

 • 5 sekundes – tik ilgs laiks lietotājam nepieciešams, lai izlemtu, vai viņš paliks mājaslapā vai no tās izies

 • 44% mobilo telefonu lietotāju norāda, ka mājaslapas pārlūkošana ir sarežģīta no viņu mobilajām ierīcēm

 • 75% lietotāju atzīst, ka vērtējuši uzņēmuma uzticamību, balstoties uz viņu mājaslapas dizainu un kvalitāti

 • 4 no 5 patērētājiem iepērkas, izmantojot viedtelefonus, tāpēc mobīlajām ierīcēmem atsaucīgs mājaslapas dizains ir visai svarīgs

 • 94% lietotāju, pirmais iespaids par uzņēmumu rodas tieši no uzņēmuma mājas lapas.

 • 40% cilvēku izvēlēsies citu meklējuma rezultātu, ja pirmais no tiem nebūs draudzīgs mobilo telefonu lietotājiem

 • Krāsas palielina jebkuras mājaslapas atpazīstamību par 80%

 • 47% cilvēku sagaida, ka mājaslapa ielādēsies divās sekundēs vai īsākā laikā

How can you find the top-rated essay writing corporation? The response is fairly simple really

If you have the opportunity to check around online and read a few informative article writing company clubessay reviews, then you may likely find the right match. But it’s important to try to remember there is absolutely no universally”best” essay producing corporation.

Personal announcement assistance is what people desire whenever they would care to get in to a law school

It really is very important to make the statement interesting and simple to understand. It must not be overly short or long. Typically, it ought to be no further than 1 web page, A-4 type personal statement help format. It is also not necessarily easy to adhere to these rules for an last app.

Ko saka mūsu klienti