Mūsu infrastruktūra

Jebkura darba kvalitāte ir atkarīga no darba vides un katra komandas dalībnieka individuālās pieejas

Darba vide

BRB E Techologies sadarbojas ar vairāk nekā 100 ekspertu, kuriem ir pieredze dažādās jomās, tostarp, izpētē, biznesa analīzē, projektu vadībā, programmēšanā, datubāzu pārvaldībā, radošajā izstrādē, animēšanā un kvalitātes kontrolē.

Vairāk nekā 63% klientu atgriežas pie mums, 84% iesaka mūs citiem

BRB E Technologies attīstās par vienu vadošajiem un labākajiem mājaslapu un mobilo lietotņu izstrādātājiem. Pirmšķirīgā palīdzība, ko sniedz vairāk nekā 100 profesionāli inženieri, menedžeri un vadītāji, ļāvusi mums piesaistīt klientus no Indijas, ASV, Kanādas, Lielbritānijas, Apvienotajiem Arābu Emirātiem, Austrālijas, Jaunzēlandes, Malaizijas un citām pasaules valstīm.

Mūsu infrastruktūra

Infrastruktūra ir svarīgākais balsts un atbalsts, uz ko balstās visa komanda. BRB E Technologies spējis gūt panākumus, pateicoties uzticībai un ieguldījumiem mūsu BRB Group komandā. Mēs varam lepoties ar mūsu BRB Group vides kultūras kodeksu un profesionālo darba vidi, kas veicina produktivitātes līmeņa pieaugumu. BRB E Technologies komandā ir vairāk nekā 100 profesionāļi, kas spēj realizēt liela mēroga projektus. Turklāt mūsu uzņēmums ir sadalīts tādos segmentos kā tirdzniecības pārstāvji, biznesa menedžeri, projektu konsultanti, projektu analītiķi, biznesa analītiķi utt..

Izpētes un izstrādes centri

BRB E Technologies sadarbībā ar mūsu partneriem, Ludhiānas pilsētā (Pendžābas štatā) izveidojusi vairākus modernus izpētes un izstrādes centrus 232 kvadrātmetru lielā platībā, kur atbalsta jaunāko nozares standartu infrastruktūru.

Drošība

BRB E Technologies katrā projektā, pie kā uzņēmums strādā, galveno prioritāti velta drošībai. Uzņēmuma darbinieki parakstījuši konfidenciālus dokumentus, kas ārpus izstrādes centra telpām aizliedz atklāt informāciju par tehnoloģijām vai kādu citu nozīmīgu informāciju.

  • Klientu apmierinātība

  • Uz rezultātiem orientēta pieeja

  • Ātrums un efektivitāte

  • Pirmšķirīga kvalitāte

Klientu atbalsts

BRB E Technologies galvenokārt koncentrējas uz klientu atbalsta nodrošināšanu, lai sasniegtu labāko gala produktu, kas ir drošs un pilnībā pielāgots klienta vajadzībām.

  • Klientu atbalsts 24/7

  • Ātrgaitas internets 99,99%

  • Skype konferences

Vēlies pievienoties BRB Group komandai?

Ieplāno laiku sarunai

Ko saka mūsu klienti